08.09.2015

Відкриття координаційної зустрічі у межах проекту Tempus Project
(«543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES-CruiseT»)

7 вересня у Херсонському державному університеті відбулося відкриття координаційної зустрічі у межах проекту Tempus Project («543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES-CruiseT»). На заході були присутні: керівництво Херсонської обласної державної адміністрації (ХОДА), представники управління туризму і курортів Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму і курортів ХОДА, професори, викладачі та студенти з Німеччини, Словаччини, Болгарії, Румунії, Грузії та України, а також представники туристичного бізнесу. Під час заходу виступив з привітальним словом проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародної діяльності Одеської національної морської академії, професор, національний координатор проекту «Tempus IV СruiseT» в Україні С.І. Заічко. Надала звіт за результатами проведеної роботи і наступних планах професор Голубкова І.А., також продемонстрували результати досліджень з програми літньої школи курсанти 4 і 5 курсів зі спеціальності “менеджмет” - Самойленко Олександра, Шипицина Маргарита, Стоянова Юлія, Касько Єкатерина.