07.06.2015

Зустріч випускників ОНМА і ювілей факультету автоматики

Одеська національна морська академія свято шанує багаторічні традиції. 5 червня в стінах академії пройшло велике свято - щорічна зустріч випускників різних років. Колишні курсанти, а тепер уже професіонали морської справи, в цей день відвідали альма-матер, спілкувалися і ділилися спогадами про курсантські роки. Минуло багато років, а традиція - повертатися в рідні стіни - збереглася у всіх поколінь випускників. На зустріч з однокурсниками колишні курсанти приходять з великим задоволенням і передчуттям радісних хвилин. В рамках вечора, присвяченого зустрічі випускників, в Одеській національній морській академії відбувся святковий концерт, урочиста перекличка, а також відвідування факультетів, кафедр та екіпажу в режимі «відкритих дверей». Також курсантами факультету морського права та менеджменту був організовний ярмарок-хендмейд.

Цей день був відзначений не менш урочистою подією - факультет автоматики ОНМА відсвяткував своє 50-річчя. Колишні та теперішні курсанти факультету, керівники та викладачі академії взяли участь в урочистому заході на честь ювілею, під час якого відбулося відкриття невеликого скверу біля корпусу факультету автоматики. Багато теплих слів і побажань пролунало від присутніх на святкуванні Дня факультету, з вдячністю згадували перших керівників і викладачів