29.05.2015

Координаційна зустріч за проектом Network of competence centres for the development of cruise tourism in the Black Sea region (Georgia and Ukraine) 543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES - CruiseT

З 18 по 25 квітня 2015 року робоча група Одеської національної морської академії, яка є національним координатором проекту TEMPUS CruiseT, приймала участь в координаційній зустрічі, що проходила в Варненському вільному університеті ім. Черноризца Храброго (Болгарія). До складу робочої групи увійшли: проректор з НПР та міжнародної діяльності Заічко С.І.; професор Голубкова І.А.; професор, старший викладач кафедри «ЕТ та ПМТ» Левинська Т.І.; асистент кафедри «ЕТ та ПМТ», аспірант ОНМА Пересипкіна Н.О.; асистент «М та ЕМТ», аспірант ОНМА Бабаченко М.В.

В межах координаційної зустрічі делегація ОНМА прийняла участь у наступних заходах: ознайомлення з Варненськім вільним університетом ім. Черноризца Храброго; презентація Асоціації «Регіональні центри компетенції розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні», засновниками якої є ОНМА і Херсонський державний університет; доповідь про проведення роботи по розробці тематики і структури курсів підвищення кваліфікації в сфері круїзного бізнесу, спільно з адміністрацією Oдеського морського порту ДП «Одеській морській торгівельний порт» та BASPA; ОНМА як національний координатор доповіла про створення сайту www.blacksea-cruises.com, а також про закінчення роботи з підготовки робочого пакету документів для реєстрації проекту в Міністерстві економіки України.

Також взяли участь у Workshop, яку проводили провідні професори з Німеччини, Італії, Словаччини з наступних тем: розвиток напрямів, менеджмент і позиціонування для забезпечення сталого економічного розвитку туризму; специфічні особливості розвитку event-менеджменту; якість послуг в секторі hospitality; соціальні медіа технології у сфері туризму і гостинності. За результатами кожного Workshop були представлені презентації кожною робочою групою та визначені теми для проведення «Summer school», було отримане завдання від європейських тренерів, визначили плани для можливих майбутніх програм співробітництва з університетами-партнерами проекту. Відбулась підготовка проекту договору, пройшло обговорення організації проекту «Summer school» та участі курсантів ОНМА в цьому проекті (під час проходження практики згідно з учбовим планом). Були узгоджені методики анкетування пасажирів круїзних лайнерів, які заходять в адміністрації Oдеського морського порту ДП «Одеській морській торгівельний порт» та обробка отриманих результатів. Розглянули адміністративні питання у зв’язку з виходом кримських партнерів з проекту.