29.05.2015

Проведення «круглого столу» на факультеті морського права і менеджменту

30 квітня 2015 року на факультеті морського права і менеджменту було проведено “круглий стіл” на тему «Презентація літньої школи в рамках проекту Network of competence centres for the development of cruise tourism in the Black Sea region (Georgia and Ukraine) 543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES - CruiseT» за участю курсантів груп: 7301, 6101, 6102.

В рамках круглого столу виступили:

• доктор Гвідо Кауфманн, менеджер проекту «Network of competence centres for the development of cruise tourism in the Black Sea region (Georgia and Ukraine) 543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES - CruiseT» з презентацією про основні напрямки діяльності ОНМА в рамках проекту «Network of competence centres for the development of cruise tourism in the Black Sea region (Georgia and Ukraine)(Створення мережі центрів компетенції для розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні) 543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES — CruiseT»;
  • декан факультету економіки і права Батумської державної морської академії Роман Мамуладзе з презентацією про проведення літньої школи в рамках проекту «Network of competence centres for the development of cruise tourism in the Black Sea region (Georgia and Ukraine) 543681-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES - CruiseT».

Після «круглого столу» була проведена зустріч декана ФМП і М ОНМА Голікової М. та декана факультету економіки і права БГМА Мамуладзе Р., де обговорювалися основні напрямки співробітництва ОНМА з БГМА.

Голікова М. В. презентувала авторські монографії: «Проблеми сталого розвитку підсистем глобальної морської транспортної індустрії» під загальною ред. Примачева Н.Т., Климека Н.; «Ефективність розвитку морської транспортної індустрії» під загальною ред. Примачова Н.Т., Примачевої Н.М.

Теми доповідей Р. Кауфманна і Р. Мамуладзе викликали живий інтерес у курсантів.