Науковий семінар «Проблеми дистанційного навчання та підтримка в морській освіті та науковий міжнародний семінар з підготовки»

З 14-16 травня 2015 р. на базі Військово-морської академії Мірча чель Батран, у рамках проекту MARINE, м. Констанца (Румунія) пройшов науковий семінар «Проблеми дистанційного навчання та підтримка в морській освіті та науковий міжнародний семінар з підготовки» (E- learning challenges and support in maritime education and training international scientific seminar). Декан факультету Морського права та менеджменту - Голікова М.В. та спеціаліст відділу ЗЕЗ - Лазарева К.А. представили Одеську національну морську академію у м. Констанца і взяли участь у науковій конференції. Також на даному заході були присутні представники Технічного університету Молдови. По закінченню зустрічі були підбиті підсумки семінару, а також обговорена наступна зустріч учасників проекту у м. Кишинів (Молдова).