23.04.2015

ТРЕТІЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ОСВІТИ, ПІДГОТОВКИ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ EТС-2015

22 - 23 квітня 2015 р. на Морському вокзалі Одеського морського торгового порту пройшов III Міжнародний форум з освіти, підготовки та працевлаштування моряків. Організаторами форуму виступили Одеська національна морська академія та виставковий центр «Одеський дім». Форум підтримали Міжнародна морська організація (IMO), Міжнародна федерація транспортників (ITF), Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC), Міжнародна асоціація судновласників BIMCO, Міжнародна асоціація InterManager, Міжнародна асоціація морських університетів (IAMU), Морський інститут Великобританії (The Nautical Institute), Інститут морської техніки, науки і технології Великобританії (IMarEST), а також Міністерство освіти України та Міністерство інфраструктури України.

У конференції та виставці ETC-2015 взяли участь понад 60 організацій і компаній, серед яких: морські навчальні заклади та тренажерні центри, судноплавні і крюїнгові компанії, виробники морських тренажерів і програмного забезпечення, а також інші представники морської індустрії.

Генеральним партнером форуму виступила компанія V.Ships Ukraine, одне з найбільших крюїнгових агентств в Україні. Щорічно понад 7000 українських моряків працевлаштовуються на судна, що знаходяться в управлінні цією компанією.

На конференції розглядались питання людського фактора в судноплавстві, взаємодії роботодавців і моряків, управління персоналом, морської освіти та практичної підготовки, тренажерної підготовки та оцінки знань моряків.

У роботі конференції взяли участь заступник міністра інфраструктури України Васьков Юрій Юрійович, представники Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті та інших структур морської галузі. З ключовими доповідями на конференції виступили заступник голови IMEC капітан Hoeh і президент The Nautical Institute капітан Mc Cabe.

У конференції взяли участь понад 150 делегатів з Болгарії, Великобританії, Німеччини, Греції, Данії, Кіпру, Китаю, Норвегії, Сингапуру та України.

Також відбулася невеличка дискусія між курсантами та працевлаштованими випускниками академії про перспективи роботи випускників факультету морського права та менеджменту ОНМА.