21.04.2015

ТРЕТІЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ОСВІТИ, ПІДГОТОВКИ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ EТС-2015

Україна входить до п'ятірки лідерів за кількістю осіб командного складу на світовому морському флоті. За роки незалежності країна не лише зберегла потенціал підготовки висококваліфікованих фахівців плавскладу, а й збільшила обсяги підготовки відповідно до вимог міжнародного ринку праці. Українські моряки, насамперед офіцери, користуються великим попитом серед провідних судноплавних компаній Європи та світу, успішно конкурують з представниками інших країн.

22 - 23 квітня 2015 р. на Морському вокзалі Одеського морського торгового порту проходить третій Міжнародний форум з освіти, підготовки та працевлаштування моряків. Традиційно форум підтримується Міжнародною морською організацією (IMO), Міжнародною федерацією транспортників (ITF), Міжнародною радою морських роботодавців (IMEC), Міжнародною асоціацією судновласників BIMCO, Міжнародною асоціацією InterManager, Міжнародною асоціацією морських університетів (IAMU), Морським інститутом Великобританії (The Nautical Institute), Інститутом морської техніки, науки і технології Великобританії (IMarEST), а також Міністерством освіти України та Міністерством інфраструктури України. Організаторами форуму виступають Одеська національна морська академія та виставковий центр «Одеський дім».

У конференції та виставці ETC-2015 беруть участь понад 60 організацій і компаній, серед яких: морські навчальні заклади та тренажерні центри, судноплавні і крюїнгові компанії, виробники морських тренажерів і програмного забезпечення, а також інші представники морської індустрії.

Генеральним партнером форуму виступає компанія V.Ships Ukraine, одне з найбільших крюїнгових агентств в Україні. Щорічно понад 7000 українських моряків працевлаштовуються на судна, що знаходяться в управлінні цією компанією.

Програма конференції включає 15 доповідей на 5 пленарних сесіях з питань людського фактора в судноплавстві, взаємодії роботодавців і моряків, управління персоналом, морської освіти та практичної підготовки, тренажерної підготовки та оцінки знань моряків, а також 3 панельні дискусії та 4 круглих столи.

У роботі конференції бере участь заступник міністра інфраструктури України Васьков Юрій Юрійович, представники Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті та інших структур морської галузі. З ключовими доповідями на конференції виступлять заступник голови IMEC капітан Hoeh і президент The Nautical Institute капітан Mc Cabe.

У конференції беруть участь понад 150 делегатів з Болгарії, Великобританії, Німеччини, Греції, Данії, Кіпру, Китаю, Норвегії, Сингапуру та України.