06.04.2015

Наукова конференція «Розвиток морської освіти в Чорноморському регіоні» за проектом «Marine»

З 29 березня по 1 квітня 2015 р. на базі університету Пірі-Рейс (Туреччина) відбулася наукова конференція «Розвиток морської освіти в Чорноморському регіоні» за проектом «Marine» (Система морської освіти для розвитку морської культури в Чорноморському басейні). Під час заходу було проведено засідання виконавчого комітету Marine. У конференції та засіданні брали участь представники: Одеської національної морської академії Ворохобін І.І., Голікова М.В., Монастирська О.І., Кіріс О.В, Лазарева К.А., Сагін С.С; університету Пірі-Рейс (Стамбул, Туреччина); Військово-морської академії «Mircea cel Batran» (Констанца, Румунія); Технічного університету Молдови (Кишинів, Молдова). Були проведені недавні підсумки діяльності в рамках проекту, обговорені питання розвитку платформи MARPLAT та електронної (онлайн) освіти, також представники мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою університету Пірі-Рейс. На конференції розглядалися питання системи морської освіти кожної зі сторін учасників та обговорювалися завдання, цілі та очікувані результати проекту. Зі вступною доповіддю про діяльність ОНМА виступила спеціаліст відділу ЗЕЗ Лазарева К.А., декан ф-ту МПіМ Голікова М.В. виступила з доповіддю «Перспективи морського правового навчання в ОНМА». Крім того, на обговорення було винесено питання щодо розробки та впровадження загального навчального плану. По закінченні конференції учасникам були видані сертифікати.