26.03.2015

День відкритих дверей

25 березня 2015 року Одеська національна морська академія зустрічала абітурієнтів та всіх бажаючих ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в академії. Гостей зустріли працівники центру довузівської підготовки та рекламно-інформаційного відділу.

Після отримання інформаційних матеріалів гості мали нагоду познайомитись з історією ОНМА, відвідавши музей, після чого були запрошені на зустріч з керівництвом академії. На питання абітурієнтів відповідали ректор ОНМА Міюсов М.В., декани факультетів академії, представники приймальної комісії та навчально-методичного центру довузівської підготовки ОНМА.

Серед учасників Дня відкритих дверей перебувала група слухачів очно-заочних підготовчих курсів, які приїхали з різних міст і сіл України у дні шкільних канікул на свою третю, останню навчальну сесію. Учасники заходу були проінформовані про особливості підсумкової атестації знань слухачів підготовчих курсів у поточному році. Також була проведена екскурсійна програма, під час якої відвідувачі ознайомилися з навчальними корпусами академії, навчальними тренажерами, які знаходяться на факультетах академії. До уваги абітурієнтів та їх батьків були надані друковані матеріали про навчальний заклад.

Сподіваємося, що ця зустріч була не останньою і вже в наступному навчальному році ми зустрінемо сьогоднішніх абітурієнтів серед курсантів-першокурсників Одеської національної морської академії.