17.03.2015

З 10 по 15 березня 2015 року в Лондоні (Великобританія) були проведені Щорічні генеральні збори членів Інституту морської техніки, науки і технології (IMarEST), а також засідання членів ради Європейського дивізіону вищезгаданого інституту. Основною метою даних нарад було обговорення питань стосовно праці відділень інституту, які розташовані в різних частинах світу, а також залучення молодих вчених до лав даного інституту. Одеське відділення Інституту морської техніки, науки і технології представляли Кар'янський С.А. (заступник голови Одеського відділення, декан факультету автоматики ОНМА) та Чеснокова М.В. (начальник відділу ЗЕЗ ОНМА).

• Під час Щорічного генерального засідання був призначений 113-й президент Інституту морської техніки, науки та технології - Мартін Мерфі.
  • Також, під час зборів були обговорені питання подальшої співпраці між Одеським відділенням і IMarEST Великобританії (зміна процесу вступу в члени інституту, оплата членських внесків, використання електронної бібліотеки, нові можливості співпраці ОНМА та IMarEST).

13 березня в історичному Гілдхолі Лондона відбулася 112-та щорічна вечеря IMarEST, де були присутні 480 гостей з більш ніж 15 країн. Для Гільдії Благодійності були зібрані пожертвування, які склали більш 1500 фунтів стерлінгів, щоб підтримати людей з морського співтовариства, членів їх сімей, які потребують цього.

12 березня, під час візиту у Великобританію, представники ОНМА відвідали Міжнародну морську раду роботодавців (IMEC) та обговорили подальшу співпрацю між ОНМА та IMEC.

Заст. голови Одеського відділення IMarEST,
    декан ф-ту автоматики ОНМА, Кар'янський С.А.