13.03.2015

VI Міжнародна виставка "Сучасні навчальні заклади — 2015"

12-14 березня 2015 р., Одеська національна морська академія взяла участь у VI Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади — 2015", що відбулась у Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ). Організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і Компанія "Виставковий Світ". Дана виставка по своєму професійному і науковому рівню визнана найбільш рейтинговою в Україні і стала ефективним заходом для розвитку міжнародного співробітництва національних та закордонних навчальних закладів з проведення спільних наукових і науково-технічних досліджень, конференцій та семінарів, академічного обміну студентами, аспірантами та викладачами.

Учасниками були: університети, академії, інститути, коледжі, професійно-технічні навчальні заклади, школи, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, агенства, посольства, виробники і дистриб'ютори обладнання, засобів навчання, програм, рішень для освіти, видавництва.

Відвідувачам виставки - студентам, випускникам шкіл та їх батькам - випала можливість отримати індивідуальні консультації про умови вступу та навчання в українських та зарубіжних навчальних закладах, про підготовчі програми та програми обміну, дізнатися про особливості бакалаврських та магістерських програм, прo кар'єрні перспективи, стипендії, гранти на навчання та дослідження.

У програму виставки були включені наступні заходи: презентація наукової та науково-технічної діяльності; презентація міжнародного співробітництва щодо реалізації спільних освітніх, наукових і науково-технічних проектів; демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, програм та рішень для системи освіти; конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів і т.і.

На відкритті виставки були присутні: Кремень В.Г.- Президент Національної академії педагогічних наук України, Супрун В.В. - Директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, Фоменко М.М. -зам. директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

Одеська національна морська академія була відзначена за високі показники відповідними нагородами: гран-прі "Лідер міжнародної діяльності" - за високі показники у рейтинговому конкурсі "Міжнародна діяльність", золота медаль у номінації "Інновації у розвитку міжнародного співробітництва та презентація національної освіти у світовому та європейському науково-освітньому просторі", сертифікат якості наукових публікацій. У складі делегації були співробітники рекламно-інформаційного відділу: начальник РІО Мазур О.М., спец. Смазнова М.В. і спец. Маричева Е.M. Нагороди були вручені представнику ОНМА - начальнику рекламно-інформаційного відділку Мазур О.М.