12.03.2015

Зустріч з представниками програми наукових обмінів ім. Фулбрайта в Україні

В Одеській національній морській академії 11 березня 2015 р. пройшла зустріч з представниками програми наукових обмінів ім. Фулбрайта в Україні, на якій були присутні курсанти та викладачі.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ, аспіранти. Анкети приймаються до 16 травня 2015 р.

Для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program: проведення досліджень в університетах США від шести до дев'яти місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі та дослідники віком до 40 років з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту). Анкети приймаються до 1 листопада 2015 р.

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США від чотирьох до дев'яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з 5-річним досвідом без наукового ступеня; аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2015 року. Анкети приймаються до 15 жовтня 2015 р.

Програма імені Фулбрайта успішно діє у 155 країнах світу. У 1999 випускники програми ім. Фулбрайта заснували Українське Фулбрайтівське товариство, яке займається проведенням щорічних конференцій, тематичних семінарів та круглих столів, інформаційних зустрічей і т.д. У рамках програми можливе покриття видатків на організацію наукових заходів й участі у міжнародних наукових конференціях, а також надається підтримка для опублікування наукових праць.