28.02.2015

Засідання другого підкомітету Міжнародної морської організації (ММО) і позачергове засідання Міжнародного виконавчого комітету МАМУ

З 2 по 6 лютого в Лондоні (Великобританія) проходило засідання другого підкомітету Міжнародної морської організації (ММО), з «Впливу людського фактора, підготовці та несення вахти» (HTW2). У делегацію України, яка приймала участь у роботі підкомітету, входив проректор ОНМА Захарченко В.М., старший викладач кафедри управління судном - Жуков Д.С. - на засіданні підкомітету представляв Міжнародну Асоціацію Морських Університетів (МАМУ). У ході порядку денного було відпрацьовано 19 питань. До найбільш цікавих можна віднести наступні:

- Доповідь про підроблені сертифікати про компетенцію

- Перегляд керівництва з впровадження, коригування та схвалення модельних курсів і аналіз діючих модельних курсів

- Перегляд і схвалення модельних курсів по спеціалізованій підготовці персоналу танкерів і модельного курсу з англійської мови

- Вплив людського фактору

- Обов'язковий Кодекс суднових операцій в полярних водах

- Перегляд вимог Конвенції ПДНВ до спеціальної підготовки персоналу пасажирських суден

- Порядок денний наступного підкомітету HTW3

- Вибори голови і віце-голови підкомітету HTW, головою був обраний Mr. Brad Groves (Автралія), віце-головою Ms. Mayte Medina (США).

За підсумками роботи підкомітету був прийнятий звіт для Комітету ММО з безпеки. З повним текстом матеріалів підкомітету можна ознайомитися на сайті ММО.

6 - 7 лютого у штаб-квартирі ММО проходило позачергове засідання Міжнародного виконавчого комітету МАМУ. ОНМА на засіданні представляли - ректор, д.т.н., проф. Міюсов М.В. та старший викладач кафедри управління судном - Жуков Д.С. Основним питанням порядку денного було питання про подальше посилення взаємодії ММО і МАМУ. ОНМА очолює підкомітет МАМУ по взаємодії з ММО. Під час роботи Міжнародного виконавчого комітету МАМУ генеральному секретарю МMO містеру Коджи Секімізу, на підставі протоколу № 9 - засідання вченої ради ОНМА від 29 квітня 2014 року, було присвоєно звання почесного доктора наук з врученням відповідного диплома. Генеральний секретар відповів ректору ОНМА подячним листом (Див. http://www.imo.org).

Начальник відділу ЗЕЗ, Чеснокова М.В.