02.02.2015

Семінар компанії Marlins "Test Of Spoken English (TOSE)" в ОНМА

28 січня на базі Одеської національної морської академії пройшов семінар компанії Marlins "Test Of Spoken English (TOSE)". У ньому взяли участь 5 викладачів кафедр англійської мови ОНМА. Семінар був проведений представницею компанії Marlins Тенді Тейлор з ініціативи крюїнгової компанії V Ships.

Marlins Test Of Spoken English (TOSE) - міжнародний тест на визначення рівня знань англійської мови для моряків, рекомендований Агентством з безпеки мореплавання і берегової охорони Великобританії (MCA UK). Проходження тесту є однією з головних вимог при вступі на роботу або просуванні по службі в більшості провідних судновласницьких компаній.

Семінар складався з теоретичної та практичної частин. У практичній частині були задіяні курсанти ОНМА. Завдяки проведеному семінару викладачі кафедр англійської мови ОНМА отримали цінні поради щодо підготовки оцінювання кадетів при складанні Marlins Test Of Spoken English, який є невід'ємною частиною підготовки кадетів на їх шляху до морської кар'єри. По закінченню семінару присутнім викладачам були урочисто вручені сертифікати, що підтверджують їх участь.