24.10.2014

9-й Семінар з HYPACK 2014

"HYPACK Inc." займається розробкою програмного забезпечення для виконання гідрографічних досліджень, що включає в себе всі процедури, такі як планування до зйомки, її виконання, запис даних та їх обробка. ДП "Держгідрографія" є давнім і важливим користувачем програмного забезпечення "НУРАСК".

В ОНМА, на кафедрі гідрографії та морської геодезії ф-та судноводіння на морських та внутрішніх водних шляхах, програма "НУРАСК" використовується з 2007 року в якості практичного посібника в предметах "гідрографія" і "морська геодезія". Курсанти 3 та 4 курсу отримують практичні навички роботи в програмі й освоюють повний комплекс робіт з гідрографічних досліджень. Таким чином, вони готові до виконання подібних досліджень по завершенню навчання.

В семінарі брали участь також представники таких компаній, як "Дельта Лоцман", "ЧорноморНДІпроект", "Алькор", "Антарес" та ін. Президент компанії НУРАСК, пан Патрік Сандерс відвідав ОНМА для проведення семінару. В ході семінару були коротко викладені всі аспекти роботи програмного забезпечення "НУРАСК".