19.11.2014

День факультету морського права і менеджменту

5 листопада 2014 року у великій актовій залі Одеської національної морської академії відбулося нагородження грамотами подяки курсантів факультету морського права і менеджменту, яке приурочене до Дня факультету морського права і менеджменту. Декан факультету Голікова М.В. привітала зі святом курсантів.

Факультет морського права та менеджменту — молодий факультет, який був заснований у складі Одеської національної морської академії лише у 1991 року, але за цей короткий період факультет постійно розширюється і вдосконалюється, також на факультеті існує добра традиція - святкування Дня факультету. Це свято об`єднує не тільки курсантів і викладачів факультету, але й випускників, які завжди пам`ятають свою alma mater, а також шановних гостей та друзів факультету.