10.12.2014

Щорічний міжфакультетний турнір "Брейн-ринг"

1 грудня в ОНМА відбувся щорічний турнір "Брейн-ринг" між усіма факультетами академії: ф-т судноводіння, ф-т морських перевезень і технологій, судномеханічний ф-т, ф-т автоматики, ф-т електромеханіки та радіоелектроніки, ф-т морського права та менеджменту, ф-т військово-морських сил. Ведучим конкурсу виступив віце-президент клубу "Ерудит" ім. Мороховського, чемпіон м.Одеси та України з гри "Брейн-ринг" Микола Прутковський. Призові місця розподілилися наступним чином: I місце - команда ф-ту морського права та менеджменту, II - команда судноводійного ф-ту, капітан Волошина Катерина, III - команда судноводійного ф-ту, капітан Костюк Дмитро. Ректором академії Міюсовим М.В. переможцям були вручені макети вітрильників та календарі з символікою ОНМА.