24.11.2014

Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра-2014"

13-15 листопада 2014 року Одеська національна морська академія взяла участь у Міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар'єра - День студента 2014". Виставка "Освіта та кар'єра" проводиться щороку, перед Днем студента, з метою формування єдиного освітнього простору в Україні, залучення суспільного інтересу до освіти та пропаганди досягнень нашої держави в освітній сфері. Усі бажаючі, в тому числі майбутні абітурієнти та їхні батьки, мали можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу до вищих навчальних закладів, наукових програм, за якими працюють ВНЗ та можливостей і перспектив після отримання диплому. Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. Цього року студентам та учням презентують свої освітні програми понад 160 вищих навчальних закладів України та міжнародних організацій, а також виші Великої Британії, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччини, Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Чеської Республіки, Республіки Кіпр, Держави Ізраїль, Австрії, Японської Держави, Канади, Республіки Ірландія та Грецької Республіки. Урочисте відкриття виставки відбулось за участю Голови Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілії Гриневич, заступника Міністра освіти і науки України Павла Полянського, президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, організаторів виставки, поважних представників Канади, Чехії, Польщі, Ізраїлю та Франції в Україні, а також освітян, студентів та представників засобів масової інформації. Після привітань почесних гостей відбулося урочисте нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу Міжнародної виставки "Освіта та кар'єра - День студента 2014". Одеська національна морська академія виграла гран-прі у номінації "Розвиток матеріально-технічної бази ОНМА». Делегація ОНМА прибула у складі заст. декана СМФ Даниленко Д.В., заст. декана ФМС Астайкіна Д.В., начальника РІО Мазур О.М. Делегати були нагороджені дипломами за проведення презентацій навчального закладу, за активну участь у семінарах виставки та представленні освітніх інноваційних технологій. Під час роботи виставок "Освіта і кар'єра" і "Освіта за кордоном" усі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації, відвідати тематичні семінари та презентації, що проводились представниками освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Мазур О.М., начальник РІВ ОНМА