11.11.2014

Генеральна Асамблея Міжнародної асоціації морських університетів в Австралії

З 25 по 30 жовтня 2014 року в місті Ланцестон, Тасманія, на базі Австралійського морського коледжу проходила 15 щорічна Асамблея Міжнародної асоціації морських університетів і засідання виконавчого комітету та підкомітетів Асоціації. Одеську національну морську академію (ОНМА) на Асамблеї представляли - ректор ОНМА, Міюсов М.В. і старший викладач кафедри управління судном Жуков Д.С.

25 жовтня на засіданні підкомітетів були розглянуті питання про прийняття до Асоціації нових членів, необхідності інформаційної підтримки діяльності Асоціації, бюджет Асоціації. Були запропоновані до утвердження звіти з дослідницьких проектів учасників і оголошено список проектів переможців на наступний обліковий рік. Запропоновано новий формат логотипу організації.

На засіданні підкомітету Асоціації із взаємодії з Міжнародною морською організацією (ММО) був затверджений проект звернення до ММО про вплив людського фактора на безпеку мореплавання і бачення цієї проблеми Асоціацією. Очолює підкомітет Асоціації із взаємодії з ММО Одеська національна морська академія, в особі ректора ОНМА - Міюсова М.В. 26 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Асоціації. ОНМА більш десяти років є постійним членом виконавчого комітету. На засіданні виконавчого комітету основними питанннями стали обговорення і прийняття нового Договору Асоціації та доповнення до нього. А також були затверджені всі питання, що розглядались підкомітетами. Був проведений конкурс для проведення Асамблеї Асоціації в 2016 році. В конкурсі взяли участь десять претендентів на проведення Асамблеї. Після більш ніж півторагодинного обговорення Щорічну Асамблею 2016 було вирішено провести на базі В'єтнамського морського університету.

27 жовтня відбулось урочисте відкриття Асамблеї. Для участі в Асамблеї було зареєстровано понад 130 делегатів. З вітальними словами до делегатів звернулися: директор Австралійського морського коледжу Нійл Боссе, Директор морської адміністрації Австралії, голова підкомітету ММО з питань людського фактора і несення вахти Бред Гровс і голова Морського інституту (Лондон) - Роберт МакКабі.

Впродовж трьох днів делегати виступали з доповідями з проблем морської освіти та підготовки. В останній день Асамблеї були заслухані звіти із дослідницьких проектів і проведена презентація студентів стосовно студентської програми Асамблеї. 29 жовтня відбулася церемонія урочистого закриття Асамблеї.

Делегації ОНМА брала участь в Асамблеї завдяки фінансовій підтримці Міжнародної асоціації морських університетів. Більш докладно про проведення Асамблеї можна дізнатися на сайті Асоціації www.iamu.edu.ua