31.10.2014

22 конференція Міжнародної асоціації морських лекторів (IMLA)

З 10 по 13 жовтня 2014 року відбулась 22 конференція Міжнародної асоціації морських лекторів (IMLA) в Університеті Джимей (Ксямен, Китай). Міжнародна асоціація морських лекторів виконує консультативну функцію при Міжнародній морській організації (IMO) з питань міжнародної співпраці спеціалістів морської індустрії та лекторів з питань морської освіти, розповсюдження досвіду та використання новітніх технологій у сфері морської освіти.

У конференції прийняли участь більш ніж 100 викладачів та спеціалістів морської індустрії з 20 країн світу.

За чотири дні засідань конференції було представлено 40 докладів з питань морської культури, компетентності, морського оточуючого середовища та його збереження, дистанційного навчання моряків, новітніх тренажерів як навігаційних засобів навчання, гуманітарних проблем морської освіти.

Комітет Міжнародної асоціації морських лекторів був представлений робочою групою з питань розробки нової редакції IMO – модель курсу 3.17.

Представником від України була професор, завідуюча кафедри англійської мови ОНМА Івасюк Н.О., яка доповіла результати науково-педагогічної роботи кафедри англійської мови факультету судноводіння з дистанційного навчання в ОНМА. Також Івасюк Н.О. був зроблений доклад-презентація ОНМА з метою перспективної організації конференції IMLA в Одесі, Україна. Професором було проведено демонстраційне заняття з предмету "Суднове листування" англійською мовою з китайськими курсантами факультету судноводіння Університету Джимей.