22.10.2014

Засідання учасників проекту "Система морської освіти для розвитку морської культури у Чорноморському басейні" (MARINE)

25 вересня 2014 року на базі Одеської національної морської академії відбулось засідання учасників проекту "Система морської освіти для розвитку морської культури у Чорноморському басейні" (MARINE). Головна ціль проекту — це популяризація морської професії серед молоді різних регіонів. На даний момент, учасниками проекту є 4 учбових заклади — Морський університет в Турції, Військово-морська академія Румунії, Технічний університет Молдови і Одеська національна морська академія. Спільна робота почалась у березні 2013 року, проект розраховано на 24 місяці. В рамках проекту укладені нові договори стосовно подальшої співпраці, яка орієнтована на роботу зі студентами, викладачами, спільне видання наукових робіт. По закінченню проекту планується не тільки продовжити співпрацю, але й залучити нових учасників з інших країн.