21.10.2014

Проект TEMPUS 544010 "Навчання з технологій автоматизації для України" (TATU)

16 жовтня 2014 року, на базі Одеської національної морської академії відбулося генеральне засідання учасників Темпус-проекту "Навчання з технологій автоматизації для України" (ТАТU), в якому взяли участь університети-партнери: Університет прикладних наук р Дюссельдорф - координатор проекту, університет прикладних наук Карінтії, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Харківський національний університет радіоелектроніки, Донецький національний технічний університет, Одеський національний політехнічний університет, університет Антверпена, політехнічний університет Валенсії, а також представники компанії Phenix-Contact.

Мета проекту ТАТУ полягає у створенні в Україні 5 навчальних центрів для навчання студентів і працівників підприємств, застосуванні логічних контролерів для автоматизації виробничих процесів. Це підвищить затребуваність фахівців-випускників українських вищих навчальних закладів в області автоматизації виробництв шляхом впровадження європейських стандартів освіти на практичних прикладах.