11.10.2014

ХV науково-технічна конференція "Практичні проблеми розвитку радіозв'язку і радіонавігації в ГМЗЛБ, у системах АІС, СКРС і РІС"

Шановні друзі!

Одеська національна морська академія та Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного за підтримки Одеського відділення Інституту мор-ської техніки, науки і технологій Великобританії проводять чергову науково-технічну конференцію, присвячену проблемам розвитку радіозв'язку і радіонавігації в ГМЗЛБ, у системах АІС, СКРС і РІС. Щорічне проведення таких конференцій започатковано Одеською національною морською академією з 2000 року.

У роботі конференцій беруть участь представники Інспекцій, портів, підприємств забезпечення морської безпеки, навігації і зв'язку, класифікаційних суспільств і центрів сертифікації, крюїнгових агентств, учбово-тренажерних центрів, навчальних закладів, підприємств морської галузі як України, так і Великобританії, Румунії, Туреччини, Казахстану.

Чергова ХV конференція Одеської націо-нальної морської академії "Практичні проблеми розвитку радіозв'язку і радіонавігації в ГМЗЛБ, у системах АІС, СКРС і РІС" буде проходити в Київській державній академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 23 – 24 жовтня 2014 року.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції в рамках обговорюваних проблем, відповідно до кола Ваших професійних інтересів і службових обов'язків.


З повагою,
Оргкомітет ХV науково-технічної конференції