03.10.2014

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧОРНОМОРСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ МОРСЬКИХ ІНСТИТУТІВ
(Black Sea Association of Maritime Institutions, BSAMI)

З 18 по 20 вересня на базі Батумської державної морської академії відбулося 5-те засідання Виконавчого комітету Чорноморської асоціації морських інститутів (Black Sea Association of Maritime Institutions, BSAMI), членами якої є морські вищі навчальні заклади країн Чорноморсько басейну. На засіданні були представлені ВНЗ Болгарії, Грузії, Росії, Румунії, Туреччини та України. Одеську національну морську академію представляли Перший проректор Шемякін О.М. і начальник відділу зовнішньоекономічних зв'язків Чеснокова М.В.

Під час роботи комітету було підбито підсумки п'ятирічної роботи асоціації та заплановані завдання на наступні 5 років. Одним із питань порядку денного було обрання нового Генерального секретаря асоціації. Одноголосно була обрана пані Теона Дзнеладзе - менеджер з якості Батумської державної морської академії.

Наступна зустріч членів BSAMI пройде у травні 2015 року на базі Військово-морської академії імені Миколи Вапцарова у м. Варна (Болгарія).

Також в рамках засідання Виконавчого комітету Чорноморської асоціації морських інститутів були проведені зустрічі з представниками морських ВУЗів, де були порушені питання подальшої співпраці як в рамках ЧМАМІ, так і в рамках двосторонніх договорів з ВУЗами-членами ЧМАМІ.

20 вересня ц.р. була проведена екскурсія в тренажерний центр Батумської державної морської академії.

Коротка довідка: Чорноморська асоціація морських інститутів (Black Sea Association of Maritime Institutions, BSAMI) була створена 2 квітня 2010 року представниками шести морських університетів у м. Стамбул (Туреччина) з метою створення глобального центру високоякісних людських ресурсів на базі навчальних закладів Чорноморського регіону, пошуку нових ефективних рішень проблем, викликаних глобалізацією.