16.06.2014

Зустріч випускників ОНМА

Одеська національна морська академія свято шанує багаторічні традиції. 6 червня тут відбулось велике свято - щорічна зустріч випускників різних років. Колишні курсанти, а тепер уже професіонали морської галузі, в цей день відвідали стіни рідного вузу, спілкувалися, ділилися спогадами своїх студентських років, обмінювалися професійним досвідом. Ректор ОНМА, М. В. Міюсов наголосив: «Звичайно, основною нашою цінністю є наші випускники. І дуже добре, що багато випускників хочуть спілкуватися, зустрічатися. Але зазвичай це відбувається не через рік і не через п'ять, а найчастіше зустрічаються випускники через 10-20-30 років після закінчення. І звичайно для нас це дуже важливо - почути їх думку про академію, їх оцінку того, що ми робимо сьогодні».

Перший випуск курсантів - в ті роки ще у Вищому морехідному училищі - відбувся 49 років тому. Минуло вже майже півстоліття, а добра традиція - повертатися в рідні стіни - збереглася у всіх поколінь випускників. На зустріч з однокурсниками колишні студенти, а тепер уже морські вовки, приходять з великим задоволенням і передчуттям радісних хвилин. Провідати Альма-матер у цей день прийшло більше сотні випускників різних років. Кожному з них було, що згадати.

В рамках вечора, присвяченого зустрічі випускників в Одеської Національної морської академії, відбувся святковий концерт, урочиста перекличка, а також відвідування факультетів, кафедр та екіпажу в режимі «відкритих дверей».