13.03.2014

II Міжнародний форум "ОСВІТА , ПІДГОТОВКА І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ"

23 - 24 квітня 2014 року в Одесі, на базі Одеської національної морської академії і виставкового центру "Одеський дім", відбудеться II Міжнародний форум "Освіта, підготовка та працевлаштування моряків" (ЕТС - 2014 ). У рамках форуму пройде святкування 70-річчя з дня заснування академії.

На заході очікується участь генерального секретаря ІМО пана Koji Sekimizu (IMO - Міжнародна морська організація - спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй, що відповідає за охорону та безпеку судноплавства і запобігання забруднення морського середовища суднами), який прочитає лекцію для курсанів ОНМА. Також будуть присутніми керівники інших міжнародних організацій. До участі у форумі готуються найбільші крюїнгові компанії України, а також навчальні заклади, тренажерні центри, банки, страхові компанії та інші організації, діяльність яких пов'язана з підготовкою та роботою моряків.

Форум проводиться з метою покращення якості підготовки екіпажів морських суден, демонстрації сучасних досягнень в області підготовки моряків, пошуку шляхів покращення рівня освіти, обміну досвідом серед провідних фахівців галузі. На виставці і конференції буде можливість ознайомитись з новими методиками і технічними засобами навчання, з перспективними проектами і програмами розвитку галузі морської освіти, з потребами і пропозиціями провідних операторів ринку фахівців плавскладу.

Генеральний партнер форуму - EpsilonHellas, компанія з більш ніж 25-річним досвідом роботи у сфері підготовки та працевлаштування моряків. EpsilonHellas забезпечує кваліфікованими кадрами більше 250 суден різного типу. Головним партнером конференції виступає одна з провідних судноплавних компаній світу — Mediterranean Shipping Company (MSC).

Запрошуємо всіх представників морської галузі підтримати ініціативу Одеської національної морської академії та взяти участь у II Міжнародному форумі "Освіта, підготовка та працевлаштування моряків".

Контакти:
www.etc-odessa.ua,
т./ф: +38(0482) 37-17-37,
E-mail: info@etc-odessa.com, 65014, Одеса, вул. Маразліївська, 7, офіс 1