04.03.2014

Модернізація мультимедійної лабораторії для навчання курсантів морської англійської мови

У лютому 2014 року компанія Peter Dohle подарувала Одеській національній морській академії 15 моніторів для модернізації мультимедійної лабораторії. Кілька років тому компанія Peter Dohle подарувала академії програмно-апаратний комплекс для навчання морської англійської мови. Продуктивна співпраця з компанією Peter Dohle (крюїнгове міжнародне агентство з вантажних перевезень, включаючи в себе всі агентські послуги з працевлаштування моряків) триває вже більше 9 років. Удосконалення технічного характеру сприятливо вплине на навчальний процес і збільшить його продуктивність.

Ком`ютерний мультимедійний клас - це програмно-апаратний комплекс, мультимедійний лінгафонний кабінет "SPR-Lingvo", призначений для вивчення іноземних мов. Відмінні особливості системи "SPR-Lingvo": наочність, простота в управлінні та ефективніть представлення учбового матеріалу. Система дозволяє транслювати мову викладача по гучномовному зв`язку або на головні телефони студентів, транслювати зображення екрану монітора викладача на монітори студентів, бачити викладачу зображення екранів моніторів студента, створювати ефект "віртуальної аудиторії", записати лабораторну роботу одночасно на всі студентські робочі місця, анонімно прослуховувати роботи кожного студента та вести бесіду, підчас усної роботи може записати роботу окремого студента. У комп`ютерних мультимедійних класах встановлені навчальні програми для усіх спеціальностей, за якими ведеться підготовка в академії.

Особливе значення роботи в даному класі має контроль та учать викладача в навчальному процесі. Дана система навчання дозволяє як викладачеві, так і студентам індивідуально підходити до матерілу для вивчення, з одного боку, та до групового - з іншого.