27.02.2014

Презентація лабораторії електромеханічних систем в ОНМА

14 лютого 2014 року в Одеській національній морській академії, на кафедрі суднової електромеханіки й електроніки, відбулась презентація лабораторії електромеханічних систем.

У концепції практичної та тренажерної підготовки суднових електромеханіків і механіків важливе місце відводиться вмінню керувати різними електромеханічними системами, а також вирішенню завдань параметрування, візуалізації і т.д. Адекватність відтворення експлуатаційних ситуацій з технічного обслуговування і використання реального суднового обладнання та засобів автоматики можлива і доцільна лише на реальному обладнанні.

Компанія Mitsubishi Electric, зусиллями її московського відділення, створила нові лабораторні стенди для університетів. Технічну реалізацію цього проекту виконала одна з провідних в Україні електротехнічних компаній "КСК -Автоматизація" (Київ).

ОНМА є одним з двох українських вузів, якому випала можливість отримати 6 комплектів лабораторних стендів найсучаснішого обладнання Mitsubishi Electric.

Окрім забезпечення навчального процесу з дисциплін "Програмовані логічні контролери", "Суднові мережі контролю та управління", "Теорія електроприводу", "Системи управління електроприводами" здійснюваного в ОНМА, зазначені лабораторні стенди призначені для проведення підготовки та перевірки компетентності суднових електромеханіків і механіків в області програмованих логічних контролерів і частотно-керованих електроприводів, а також для реалізації цільового навчання персоналу інших підприємств.

Запрошеними учасниками були: представники Російського Морського Регістру Судноплавства, представники Одеського морського тренажерного центру, Центру підготовки та атестації плавскладу, крюїнгових агентств.