14.02.2014

Презентація лабораторії електромеханічних систем в ОНМА

14 лютого 2014 року о 14.00 в Одеській національній морській академії, на кафедрі суднової електромехніки й електронiки, відбудеться презентація лабораторії електромеханічних систем. Компанія Mitsubishi Electric, зусиллями її московського відділення, створила нові лабораторні стенди для університетів. Технічну реалізацію цього проекту виконала одна з провідних в Україні електротехнічних компаній "КСК -Автоматизація" (Київ).

ОНМА є одним з двох українських вузів, якому випала можливість отримати 6 комплектів лабораторних стендів найсучаснішого обладнання Mitsubishi Electric.

Зазначені лабораторні стенди призначені для проведення підготовки та перевірки компетентності суднових електромеханіків і механіків в області програмованих логічних контролерів і частотно-керованих електроприводів, а також для реалізації цільового навчання персоналу інших підприємств.

Запрошені учасники: представники Російського Морського Регістру Судноплавства, представники Одеського морського тренажерного центру, Центру підготовки та атестації плавскладу, крюїнгових агентств.

Будемо раді Вас бачити на нашому заході за адресою: вул. Дідріхсона 8, навчальний корпус № 2, 1 й поверх, аудиторія 121.