03.11.2013

Міжнародна науково-практична конференція
"Сучасні технології в офшорній індустрії"

2-5 жовтня 2013 року в Варні (Болгарія), у Військово-морській академії ім. Ніколи Вапцарова, пройшла міжнародна науково-практична конференція "Сучасні технології в офшорній індустрії". Одеську національну морську академію представляв Ворохобін І.І., декан факультету судноводіння на морських та внутрішніх водних шляхах.

На відкритті конференції були присутні: Міністр оборони Болгарії, Міністр транспорту, зв'язку та інформаційних технологій Болгарії, представник Міністра економіки та енергетики Болгарії та ін Були вислухані наступні доповіді: Перспективи і проблеми на розвідку нафти і газу в західній частині Чорного моря, Технології офшорної індустрії і можливості в західній зоні Чорного моря. Робота конференції була визначена такими тематичними напрямками: видобуток і транспортування енергоносіїв, будівництво та експлуатація морських споруд, безпека і надійність в морській індустрії, кадрове та наукове забезпечення морської індустрії. Також учасники заходу обговорювали проект Резолюції про керівні принципи розвитку офшорної індустрії в Болгарії.

Гості відвідали заклади, пов`язані з діяльністю офшорної індустрії, суднобудуванням і судноремонтом, була проведена загальна екскурсія по класах і тренажерах, показана презентація Військової академії. Також гості були присутніми на урочистому посвяченні в курсанти.

Ворохобін І.І , декан ФСМВВП