16.07.2013

Одеська національна морська академія та Бакинський державний університет підписали Меморандум про взаєморозуміння

9 липня делегація Одеської національної морської академії, яка була очолена першим проректором Шемякіним О. М., відвідала Бакинський державний університет (БГУ), ректором якого є академік Абель Магеррамов, з метою взаємного співробітництва та зазначила свою зацікавленість у співпраці з БДУ. Наприкінці зустрічі між двома вищими навчальними закладами був підписаний Меморандум про взаєморозуміння з розвитку міжнародних відносин, який передбачає обмін дослідниками, аспірантами та магістрами, реалізацію спільних проектів, проведення наукових досліджень, організацію спільних семінарів і конференцій, спільну участь у проектах і програмах, що становлять взаємний інтерес. Після зустрічі представники ОНМА відвідали навчально-дослідні лабораторії БДУ.