10.06.2013

Міжнародний семінар для національних експертів з реформування вищої освіти "Розроблення академічних програм англійською: ключ до інтернаціоналізації"

Проректор з НПР ОНМА Захарченко В.М. взяв участь у Міжнародному семінарі для національних експертів з реформування вищої освіти: "Розроблення академічних програм англійською: ключ до інтернаціоналізації".

Семінар проводився з 27 по 28 травня 2013 року в університеті Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина). Під час семінару розглядалися питання концепції та перспектив інтернаціоналізації вищої освіти та інструментів сприяння інтернаціоналізації на рівні факультетів, впровадження програм сприяння іноземним студентам в університетах, використання англійської мови для викладання, інші актуальні питання розвитку вищої освіти.

У семінарі взяв участь керівник програми Темпус Клаус Хаупт (Виконавче агенство з питань освіти, аудівізуальних засобів та культури Європейської комісії).

Мазур О.М. , начальник РІВ