10.06.2013

Міжнародна конференція "Темпус-Україна @20"

14 травня 2013 року в м. Києві відбулася Міжнародна конференція "Темпус-Україна @20". Конференція була організована: Міністерством освіти і науки України, Національним Темпус-офісом в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Національної академії педагогічних наук України і Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України.

У конференції взяли участь Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, Голова представництва Європейського Союзу в Україні, Посол Ян Томбінський, керівник Програми Темпус Клаус Хаупт, Перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий.

На конференції були представлені висновки огляду результатів реалізації програми Темпус в Україні протягом 1993-2013 років, розглядались питання модернізації вищої освіти та розвитку Європейського простору вищої освіти.

В рамках конференції відбулась церемонія нагородження, під час якої було нагороджено проректора з НПР ОНМА Захарченко В.М. відзнакою "За внесок в модернізацію вищої освіти України".

Мазур О.М., начальник РІВ