10.06.2013

44 сесія Підкомітету зі стандартів підготовки та несення вахти Міжнародної морської організації

З 29 квітня по 4 травня 2013 року відбулась 44 сесія Підкомітету зі стандартів підготовки та несення вахти Міжнародної морської організації. У роботі сесії у складі делегації України взяв участь проректор з НПР Одеської національної морської академії Захарченко В.М.

У рамках порядку денного сесії розглядались питання доопрацювання та ухвалення модельних курсів, імплементації Манільських поправок 2010 р. до Конвенції ПДНВ та Кодексу ПДНВ, імплементації стратегії розвитку електронної навігації, ролі людського фактору та інші актуальні питання, пов`язані з підготовкою моряків та несенням вахти.

Під час роботи сесії проректор ОНМА Захарченко В.М. взяв участь у роботі редакційної групи з опрацювання проектів модельних курсів Міжнародної морської організації. Окрім цього, Захарченко В.М, провів консультації з головою Підкомітету Бредлі Гровсом щодо можливості участі представників Міжнародної морської організації у Міжнародному форумі з освіти, підготовки та працевлаштування моряків, започаткованому у 2012 році в Україні за ініціативою ОНМА. Досягнута домовленість щодо підтримки робочих контактів з цього питання. Також проректором Захарченко В.М. проведено консультації з представниками Європейського агентства з безпеки на морі щодо результатів розгляду відповіді України за результатами інспекційної перевірки у 2012 році. Отримано інформацію про підтвердження статусу України як держави, що виконує вимоги Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти. Під час консультацій були порушені питання щодо планів майбутніх перевірок системи підготовки та дипломування моряків в Україні.

Мазур О.М., начальник РІВ