17.05.2013

Всеукраїнська студентська олімпіада з «Радіотехніки» (ВСОРТ-13)

Одеська національна морська академія прийняла участь у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Радіотехніки» (ВСОРТ-13), що відбулася у Вінницькому національному технічному університеті. У цьому році на змагання прибуло найбільша кількість учасників – 62 студенти з 22 провідних вищих навчальних закладів України. Особливо приємно відзначити участь, в цій переважно чоловічій професії, чотирьох представниць прекрасної статі, серед яких була курсантка факультету електромеханіки та радіоелектроніки ОНМА Драгич Анастасія (гр. 3141). Метою проведення ВСОРТ-13 є підвищення якості освітньо-кваліфікаційної підготовки фахівців-радіотехніків, створення умов для їх подальшого професійного зростання, пошук талановитої студентської молоді – технічної еліти нашої країни. Саме тут юні фахівці радіотехніки демонструють свої знання з базових дисциплін – «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої та мікропроцесори».

У вітальному листі Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради, зокрема зазначено – "Ваша інтелектуальна праця стане міцним фундаментом розвитком української науки та техніки, вагомим внеском у розбудову нашої країни, адже наша держава покладає великі сподівання на вас, майбутній цвіт, інтелектуальне ядро нації, навколо якого будуть формуватись новітні передові досягнення нашої країни в сучасному глобалізованому світі."

Серед переможців та призерів олімпіади виявилась курсантка ОНМА ФЕР Драгич Анастасія (гр. 3141), яка посіла 2 місце з дисципліни «Цифрові пристрої та мікропроцесори». Вітаємо нашу переможницю!

Завадський В.А., зав.каф. МЕ ОНМА