19.04.2013

Засідання робочої групи в рамках реалізації дослідницького проекту Міжнародної асоціації морських університетів "Модельний курс для офіцерів електротехніків"

11-12 квітня на базі Одеської національної морської академії відбулося засідання робочої групи в рамках реалізації дослідницького проекту Міжнародної асоціації морських університетів "Модельний курс для офіцерів електротехніків", коорденатором якого є проректор з НПР, проф. Захарченко В.М. У роботі засідання взяли участь координатор проекту, проф. - Захарченко В.М., проректор Морського університету (м. Гдиня, Польша) – проф., доктор Януш Міндіковський, заступник декана (м. Гдиня, Польша) - Яцек Віжковський, а також представники академії: декан факультету електромеханіки і радіоелектроніки, доц. - Муха М.Й., cт. викладач ФМС - Жуков Д.С, ст. викладач кафедри електрообладнання та автоматики суден — Шевченко В.А. Учасники робочої групи були прийняті ректором академії, проф. Міюсов М.В. та розглянули поточні питання з розроблення модельного курсу для офіцерів-електротехніків та формування підсумкового звіту з проекту.

Захарченко В.М., д.т.н., проф., проректор з НПР