29.03.2013

День відкритих дверей

27 березня Одеська національна морська академія вперше в цьому році зустрічала абітурієнтів та всіх бажаючих ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в академії. Гостей зустріли робітники центру довузівської підготовки та рекламно-інформаційного відділу. Після отримання інформаційних матеріалів гості мали чудову нагоду якнайближче познайомитись з історією Одеської національної морської академії, відвідавши наш музей, після чого були запрошені на зустріч з керівництвом академії. На питання абітурієнтів відповідали: ректор Міюсов М.В, перший проректор Шемякін О.М., декани факультетів, представники приймальної комісії та навчально-методичного центру довузівської підготовки ОНМА. Також була проведена екскурсійна програма, під час якої відвідувачі ознайомились з навчальними корпусами академії, навчальними тренажерами, які знаходяться на факультетах академії, бібліотекою та ін. До уваги абітурієнтів та їх батьків були надані друковані відомості про наш навчальний заклад. Сподіваємось, що ця зустріч була не останньою і вже наступного навчального року ми зустрінемо сьогоднішніх абітурієнтів серед курсантів-першокурсників Одеської національної морської академії.

Корнодудов М.М., начальник УМЦДП