20.11.2012

ХХІІ міжнародніа спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра-2012"

15 листопада 2012 року Одеська національна морська академія взяла участь у ХХІІ міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар'єра-2012" та ХІ Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном".

Виставка "Освіта та кар'єра" проводиться щороку з метою формування єдиного освітнього простору в Україні, залучення суспільного інтересу до освіти та пропаганди досягнень нашої держави в освітній сфері. Цього року виставка представляла провідні вищі навчальні заклади країни, яких було близько 70. Усі бажаючі, в тому числі майбутні абітурієнти та їхні батьки, мали можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу до вищих навчальних закладів, наукових програм, за якими працюють ВНЗ та можливостей і перспектив після отримання диплому.

В урочистому відкритті виставок взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Надзвичайні і Повноважені Посли в Україні: Ален Ремі (Французька Республіка), Вольф Дітріх Хайм (Австрійська Республіка), Трой Лулашник (Канада) та Генрик Літвін (Республіка Польща), а також освітяни, студенти та представники засобів масової інформації. Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський наголосив на важливості проведення таких заходів, оскільки вони відіграють значну інформативну роль у сучасній системі освіти в Україні – відвідувачі мають можливість уже сьогодні остаточно визначитися з навчальним закладом для здобуття вищої освіти, ознайомитися з програмами обміну студентами, що в подальшому надасть усі можливості для набуття досвіду співпраці та працевлаштування, що для молодої людини – безцінно.

Після привітань почесних гостей відбулося урочисте нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу ХХІІ міжнародної виставки "Освіта та кар'єра". Нагороди вищим навчальним закладам України вручали заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень. Одеська національна морська академія виграла гран-прі у номінації "Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу".

ОНМА прибула у складі заст. декана з навчальної роботи ФМС Ворохобіна І.І., заст. декана з ЗФО СМФ Карянського С.А., начальника РІВ Мазур О.М., начальника ЗЕЗ Чеснокової М.В. Делегати були нагороджені дипломами за проведення презентацій навчального закладу.

Під час роботи виставок "Освіта і кар'єра" і "Освіта за кордоном" усі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації, відвідати тематичні семінари та презентації, що проводились представниками освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів. У заключній частині відкриття виставок виступили творчі колективи з пісенними, танцювальними та інструментальними номерами.