21.09.2012

III Генеральне засідання Чорноморської Асоціації Морських Інститутів (ЧМАМІ)

З 19 по 21 вересня в ОНМА пройшло III Генеральне засідання Чорноморської Асоціації Морських Інститутів (ЧМАМІ). До складу асоціації входять наступні держави: Болгарія, Грузія, Росія, Румунія, Турція, Україна. Головою ЧМАМІ є Міюсов М.В., єдиноголосно обраний на засіданні асоціації у місті Констанца (Румунія).

Серед присутніх: Хісаші Ямамото — засновник Чорноморської Асоціації Морських інститутів, представники морського факультета Технічного університета м. Стамбула (Турція), Вищого воєнно-морського училища ім. Н.Й. Вапцарова (Болгарія), Морського університета Батумі (Грузія), Морського державного університета ім. адм. Ф.Ф. Ушакова (Росія).

Метою візита є: підсилення ролі академічних інститутів, підвищення вимог до рівня компетентності і професіоналізму моряків як до регіону, який є одним з основних постачальників морських спеціалістів у світі. Все це враховує національні традиції, унікальний досвід і можливості 6-ти країн чорноморського регіону. 7 морських організацій регіона є основним центром, який випускає морських спеціалістів найвищого професійного рівня і глибоких знань. Також метою візиту є обмін досвідом, розвиток відносин і подальше співробітництво.

IV засідання відбудеться на базі Державного морського університету ім. Ф.Ф. Ушакова, Новоросійськ (Росія), у липні 2013 р.