23.05.2012

Тематичний Міжнародний семінар для представників національних команд експертів з реформування вищої освіти "Співпраця між вищими навчальними закладами та бізнесом"

15-16 травня 2012 року на базі Технологічного інституту м. Холон (Ізраїль) відбувся дводенний тематичний Міжнародний семінар для представників національних команд експертів з реформування вищої освіти "Співпраця між вищими навчальними закладами та бізнесом", який проводився у рамках програми Темпус. Україна була представлена делегацією із семи експертів – представників провідних вищих навчальних закладів України на чолі з Першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгеном Сулімою. У рамках семінару відбулася зустріч членів української делегації із віце-президентом Технологічного інституту Едуардом Якубовим, серед яких був член національної команди експертів, проректор з НПР Одеської національної морської академії - Захарченко В.М. Під час зустрічі обговорювалися новітні науково-технічні досягнення університетів України та Ізраїлю. Проректор з НПР ОНМА, Захарченко В.М. виступив з доповіддю "Співпраця з бізнесом для покращення працевлаштування випускників у морській галузі". Під час семінару обговорювалися можливі напрями співробітництва між ОНМА та Технологічним інститутом м. Холон.

Захарченко В.М., проректор з НПР